+48 888 189 770

+48 182 074
KOŚCIUSZKI 56B, ZAKOPANE

Drewniane domki z góralską duszą pachną świeżością. Na powierzchni 80 m² mieszczą się trzy sypialnie oraz przestronny salon z telewizorem i aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę gazową, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę do naczyń i przybory kuchenne . Jednocześnie może w nich przebywać od 6 do 8 osób. Wnętrza urządzone są w „starym stylu”, a dekoracje nawiązują do najlepszych regionalnych tradycji. W domku znajduje się łazienka z kabiną prysznicową i toaletą, oraz całkiem osobna toaleta.

 

Dzięki ekologicznemu ogrzewaniu i nowoczesnemu systemowi grzewczemu mają Państwo dostęp do gorącej wody przez 24 g na dobę przez cały rok. Domek jest wyposażone w profesjonalny system przeciwpożarowy, dzięki któremu będą się mogli Państwu czuć się u nas całkowicie bezpiecznie. Dodatkowo cały teren wokół domków jest objęty monitoringiem.

 

W przydomowym ogrodzie przygotowaliśmy mini plac zabaw dla dzieci (m.in. huśtawki), jak również przytulne miejsce do grillowania. Chętnie służymy wszelkimi informacjami, oraz poradami odnośnie sposobów spędzania wolnego czasu. Pomożemy zorganizować kulig, czy ognisko z kapelą góralską. Jednocześnie staramy się nie naruszać Państwa prywatności.

 

REZERWACJA:

GALERIA:

DOMEK 1 -

3 SYPIALNIE

DOMEK 1 3 SYPIALNIE

 +48 888 189 770

+48 182 074 331

KOŚCIUSZKI 56B 

ZAKOPANE OLCZA

DANE KONTAKTOWE:

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ: