Aktualności

22.06.2018r.

Wakacje

Rozpoczyna się sezon wakacyjny. Wszystkich którzy kochają góry zapraszamy do Willi Adrian i Wioski Domków Góralskich . Dołożymy wszelkich starań aby Państwa wypoczynek był udany Zapraszamy. 

 

 

27.04.2015r.

Znowu Święta

I znowu nadchodzi zima, znowu Święta , a każdy Święta dobrze pamięta .
Dla każdego jest to jedyny dzień w roku , który szczególnie pozostaje w pamięci.
Jest to czas miłości, radości , pojednania , czas spotkań rodzinnych przy wspólnym stole,
dlatego serdecznie zachęcamy do spędzenia tych cudownych chwil
w “Willi Adrian” w Zakopanem.

 

 

 

24.09.2013

Ferie zimowe Zakopane

Ferie zimowe w górach, a już bez wątpienia ferie zimowe w Zakopanem to dobry wybór na zimowy wypoczynek z rodziną. Lodowisko, narty, skutery, kuligi, czego dusza zapragnie! Czy wszystko to wytrzyma nasz portfel?

A może mniej kosztowne atrakcje jak lepienie bałwana, wojna na kulki śnieżne, kto z nas nie pamięta tych chwil z dzieciństwa? Dużo zabawy na świeżym powietrzu mimo mrozu da równie wiele radości, co witalnych sił, których nie zastąpi żadna tabletka. A zimowy krajobraz Tatr nacieszy oko niejednego z nas.
Do kompleksu narciarskiego na Harędzie jest około 1,5 km
– Do wyciągów  Suche 2 km 
– Do wyciągów pod Nosalem jest 5,5 km.
– Do wyciągó na Małe Ciche jest 3,5 km
– Do wyciągów na pardałówke jest 2, km- Poronin Galicowa Grapa od naszej chaty 1 km, wyciąg orczykowy dł. 800 m trasy zjazdowe różnej skali trudności ok. 1 km.

24.09.2013r.

Boże Narodzenie Zakopane

Boże Narodzenie w Zakopanem 2017 Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w góralskim i domowym klimacie Możliwość wykupienia świątecznych domowych obiadów z deserem w karczmie obok(200m) bądź korzystanie z naszej w pełni wyposażonej kuchni

24.09.2013r.

Sylwester Zakopane

WOLNE MIEJSCA ZAPRASZAMY

Sylwester w Zakopanem – a czemu nie?! Oferty na przeżycie wyjątkowego wieczoru sylwestrowego kuszą swą różnorodnością. Od tradycyjnych kuligów z posadami na polanie przy ognisku.

Magia Zakopanego i Krupówek, co roku przyciąga na Sylwester w Zakopanem tysiące miłośników gór. To tutaj spotykają się w pierwszy dzień Nowego Roku, aby zaszaleć z najbliższymi i przyjaciółmi. Tutaj w ten dzień nie ma ograniczeń, szaleństwom do białego rana w szampańskich nastrojach nie ma końca. Zapraszamy do Willi Adrian

Możliwość wykupienia zabawy sylwestrowej w karczmie obok(200m)

27.05.2013

UWAGA!!! w miesiącach

W okresie poza sezonowym tj. maj oraz czerwiec wrzesień październik  mocno obniżamy ceny, zapraszamy do rezerwacji.